Czytaj więcej: Apel o zimowe utrzymaniu dachów i chodników

Szanowny Państwo, w zawiązku z trwającym okresem zimowym przypominam wszystkim właścicielom nieruchomości o obowiązku usuwaniu sopli, nadmiaru śniegu z dachów, rynien, balkonów i innych elementów budowli.

 

Czytaj więcej: Życzenia na dzień Babci i Dziadka

Z okazji dnia Babci i Dziadka życzymy Wam wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dobrego zdrowia, nieustającej radości oraz miłości i samych pogodnych dni.

 

Czytaj więcej: Budżet na 2021 rok został przyjęty

Zdecydowaną większością głosów radnych sprzyjających (11 za) pozytywnie przegłosowano złożony projekt budżetu na 2021 rok. To na tym dokumencie będzie opierała się nasza przyszłoroczna praca w zakresie kształtowania naszego życia społecznego i gospodarczego.

 

Czytaj więcej: Życzenia Bożonarodzeniowe 2020

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy wielu dobrych chwil, przeżywanych z bliskimi w radości, spokoju i zdrowiu. Niech będzie to czas spędzony bez trosk i zmartwień. Zbliżające się święta to czas wypełniony życzliwością, to także czas podsumowań układania nowych planów na nadchodzący nowy rok.

 

Czytaj więcej: Oj będzie się działo

W marcu 2020 r. Gmina Czarna Dąbrówka w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Siła Dębu złożyła wniosek o dofinansowanie projektu pt.: „Rozwój usług społecznych na terenie Gminy Czarna Dąbrówka”

 

Czytaj więcej: Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych chcielibyśmy życzyć wszystkim osobom niepełnosprawnym, a także ich rodzicom i opiekunom wytrwałości, siły i konsekwencji w pokonywaniu przeciwności losu oraz odwagi w realizowaniu swoich marzeń.

 

Czytaj więcej: Pismo Związku Gmin Pomorskich do Premiera Mateusza Morawieckiego

Związek Gmin Pomorskich, największy reprezentant gmin w województwie pomorskim, z dużym niepokojem obserwuje zagrożenie związane z terminowym przyjęciem budżetu Unii Europejskiej na kolejny okres programowania.

 

Czytaj więcej: Podziękowania

Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Uczniowie Szkoły Podstawowej imienia Gryfa Pomorskiego w Rokitach składają serdeczne podziękowanie:

 

Czytaj więcej: Nowy start - Pomoc pogorzelcom

Szanowni Państwo! - Zwracam się do Was z gorącą prośbą  o pomoc dla Rodziny z Kóz (gmina Czarna Dąbrówka), która w dniu 23.11.2020r. i to na miesiąc przed świętami Bożego Narodzenia w jednej chwili została pozbawiona dachu nad głową, podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego, oraz rzeczy codziennego użytku.