English German Polish Spanish
W NASZYM PRZEDSZKOLU SPADŁ ŚNIEG :)

W NASZYM PRZEDSZKOLU SPADŁ ŚNIEG :)

Wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekują nadejścia prawdziwej zimy. Często w przedszkolu biegną do okna, aby zobaczyć, czy spadł wreszcie upragniony śnieg.
Wizyta Strażaków

Wizyta Strażaków

Na początku stycznia do naszego przedszkola zostali zaproszeni bardzo wyjątkowi goście – panowie strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnej Dąbrówce.
Duch skrzyni i różnorodność kultur Europy

Duch skrzyni i różnorodność kultur Europy

Dnia 9 stycznia 2018 roku uczniowie klas młodszych i zerówka mieli okazję obejrzeć spektakl teatralny pt. „Duch skrzyni i różnorodność kultur mieszkańców Europy” w BCK Bytowie. Sztukę przygotowali aktorzy Polskiego…
Nauka udzielania pierwszej pomocy dla klas I – III

Nauka udzielania pierwszej pomocy dla klas I – III

5 stycznia 2018 r.w naszej szkole odbyły się warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczniów klas I-III. Zajęcia przeprowadzili strażacy OSP Czarna Dąbrówka.
Najserdeczniejsze Życzenia Bożonarodzeniowe

Najserdeczniejsze Życzenia Bożonarodzeniowe

Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Państwu spokój i radość.

Odliczanie

Do Wakacji Zostało :

Kalendarz

« Styczeń 2018 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Sport Painting Toys Books

Konkursy Szkolne

Biblioteka

Uczniowie

 

Uczniowie Zespołu Szkół w Nożynie w roku  szkolnym 2017/ 2018

 

Oddziały przedszkolne

 

Oddział przedszkolny 3 – 5 latków:

Lp.

Nazwisko i imię

1

Biernat Nikola

2

Bronk Wiktor

3

Chomacka Olga

4

Dallecka Hanna

5

Domaszk Wojciech

6

Gańska Iga  

7

Gańska Julia 

8

Gański Witold

9

Gawin Zofia

10

Jaśniak Hanna

11

Malek Bartosz

12

Mallek Maurycy

13

Mallek Mikołaj

14

Malska Milena  

15

Nitkowska Paulina

16

Olszewska Aleksandra

17

Tomala Antonina

18

Wiskont Aleksander

19

Wiskont Alicja

20

Zielonka Jakub

21

Danowski Mateusz

22

Sikorski Filip

23

Borowiecka Lena

 

oddział przedszkolny 5–6 latków

oddział „0”

Lp.

Nazwisko i imię

1

Bolda Dominik

2

Ebel Kacper

3

Elwart Wojciech

4

Gański Kacper

5

Główczewski Franciszek

6

Lewandowska Natalia

7

Mulik Wojciech

8

Okrój Daria

9

Podolska Kaja

10

Poniński Olivier

11

Stromińska Julia    

12

Zielonka Marta

13

Zielonka Wiktoria

14

Ziembińska Magdalena

 

Klasa I

Lp.

Nazwisko i imię

1

Cierzan Wojciech

2

Elwart Franciszek

3

Gruchała Tomasz

4

Krzewińska Klaudia

5

Łojko  Błażej

6

Pankowski-Zych Fabian   

7

Zander Damian

 

Klasa II:

Lp.

Nazwisko i imię

1

Bronk Oliwia                 

2

Chomacki Marcin

3

Majewska Aleksandra

4

Mallek Adam

5

Podolska Maja

6

Szymlek Wojciech       

7

Witkowski Antoni

 

Klasa III:

Lp.

Imię i nazwisko

1

Borowiecki Jakub        

2

Cierzan Małgorzata 

3

Domaszk Bartosz

4

Gawin Igor

5

Gruchała Paweł  

6

Grzonka Zuzanna                                        

7

Heron Milena         

8

Kałczuga Bartosz

9

Krzewińska Dominika

10

Malek Wiktor                        

11

Radziszewski Kacper

12

Rauchut Diminika 

13

Sadowski Oskar         

 

Klasa IV

Lp.

Imię i nazwisko

1

Buczynski Wiktor 

2

Cierzan Michał

3

Cywiński Krzysztof       

4

Dawidowska Oliwia   

5

Gruchała Julia 

6

Jaśniak Jakub                       

7

Kolka Rafał  

8

Lewandowska Paulina         

9

Świerczyński Maciej            

10

Zabrocka Zuzanna    

11

Zabrocki Michał  

12

Zielonka Kinga                    

 

Klasa V:

Lp.

Imię i nazwisko

1

Bulczak Karol

2

Gniot Jakub

3

Gorzelak Julia

4

Lewandowski Damian

5

Malek Kamil

6

Mallek Norbert

7

Podhorodecki Damian

8

Polańska Jagoda

9

Wiszowata Antonina

 

Klasa VI:

Lp.

Imię i nazwisko

1

Buczynski Szymon

2

Cybulska Julia

3

Cywiński Sylwester

4

Labudda Maciej

5

Malek Alicja 

6

Szymlek Maciej

 

Klasa VII:

Lp.

Imię i nazwisko

1

Bulczak  Karolina

2

Domaszk Agata

3

Gorzelak Wojciech

4

Kolka Monika

5

Kopp-Ostrowski Lucjan

6

Majewski Jakub

7

Mulik Wiktoria

8

Simlat Paulina

9

Wolski Kacper  

10

Zabrocka Aleksandra

 

Oddziały gimnazjalne

 

Klasa II

Lp.

Imię i nazwisko

  1.  

Cywińska Katarzyna

  1.  

Dawidowski Dawid

  1.  

Grabińska Weronika  

  1.  

Jakubek Bartosz

  1.  

Jakubek Julia

  1.  

Jandernal Jakub

  1.  

Simlat Patrycja

  1.  

Techlowska Emilia

 

Klasa III

Lp.

Imię i nazwisko

1

Bułak Marcela

2

Cybulska Wiktoria

3

Cybulski Dawid

4

Dallecka Zuzanna

5

Ekman Agnieszka

6

Kolka Filip

7

Malek  Amelia

8

Sadowska Aleksandra

9

Setera Marta

10

Wolska Kinga     

 

Zegar

Aktualności

Kartka z Kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
16 Stycznia 2018
Imieniny obchodzą
Marceli, Włodzimierz, Bernard
Do końca roku zostało 350 dni.
Zodiak: Koziorożec

Nasze Podróże

Polecamy

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Nożynie

Tel-fax: 59 82 12 685

Tel: 59 82 12 640

 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Licznik odwiedzin

166778
DzisiajDzisiaj110
WczorajWczoraj102
W tym tygodniuW tym tygodniu212
W tym miesiącuW tym miesiącu2238
OgółemOgółem166778
Copyright 2017 - Szkoła Podstawowa w Nożynie - All rights reserved